Buradan arayabilirsiniz

Buradan arayabilirsin

11 Nisan 2012 Çarşamba

SALONUMA YAPTIĞIM ŞIK AYNAMÖncelikle kartona, yapıştıcı ve minik minik muffin kalıplarına ihtiyacımız var.Heee! bir de koli bandı yada çift taraflı bant .)

Muffin kalıplarımızı kartonumuza istediğimiz şekilde (simetrik,asimetrik yada desenler yaparak) sık sık ve yoğun olarak yapıştırıyoruz.

Sonra kartonumuzu görünmeyecek şekilde kenarlardan güzzzeeeelce kesiyoruz.

Sıra aynamızın üzerine koyup denemeye geldi:) en keyifli ve heyecan verici yeri :))) bunu yaparken zaten nasıl yapacağınıza karar veriyorsunuz.Ben nerelere ne şekillerde koyup denedim anlatamam, çektiğim bütün resimleri koysaydım buraya sayfalar alırdı herhalde:) neyse cıvımayalım.

Tatataaaaaaaam! İşte bana göre benim muhteşemim buu, biz de gelen bütün misafirlerimde çok beğendik.Umarım siz de beğenmişsinizdir.Yapmak isteyip takıldığı bir yer olan bütün arkadaşlarım merak etikleini sorabilirler.Şimdiden kolay gelsin.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Translate

HAYDİ BURADAN DA BAKIN

HAYDİ BURADAN DA BAKIN
10marifet

Copyright: Her hakkı saklıdır

Copyright: Her hakkı saklıdır
Creative Commons Lisansı DELİ İŞİ BUNLAAAR :) by Ayşe Selcen Kan Atılgan is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License. Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://deliisibunlar.blogspot.com. Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://deliisibunlar.blogspot.com adresinde mevcut olabilir.